Sporta pasākumu rīkošana un vēsturisko spēkratu rallijs

Jūs vēlaties, lai mēs sarīkojam pasākumu jums un jūsu draugiem? Mēs noteikti Jums palīdzēsim!

Mūsu pieredze ļauj nodrošināt jums servisu no parasta dienas izbraukuma pasākuma līdz Eiropas čempionāta pasākumam!

Jau 20 gadus mēs organizējam dažāda līmeņa sporta un atpūtas pasākumus, kas ir saistīti ar tādām specifiskām lietām, kā ceļu slēgšana sacensībām, trašu ierīkošana, nepieciešamo dokumentu sagatavošana, drošības pasākumu izvērtēšana, kā arī pasākuma sagatavošana, vadība un tiesnešu
darbs.

Jums tikai ir jāizdomā, kādu pasākumu vēlaties rīkot, un mēs jums to sagatavosim!

Lasīt vairāk

Vēsturisko sporta auto īre

Jūs vēlaties to pamēģināt piedalīties kādā pasākumā? Mēs noteikti jums palīdzēsim, mūsu pieredze ļauj nodrošināt Jums labāko servisu un jums atliks tikai ierasties uz norunātajām sacensībām - “arrive&drive” versija noteikti ir labākais veids, kā uzsākt savu sapņu piepildījumu!

Vēsturisko auto atjaunošana un sagatavošana sacensībām

Jūs vēlaties savu auto sagatavot vēsturisko auto sacīkstēm? Mūsu speciālisti noteikti jums ieteiks labākos risinājumus. Mūsu pieredze ārvalstu pasākumos atbrīvos jūs no mokām par nezināmām lietām. Jūs ietaupīsiet laiku un, iespējams, nepieļausiet kļūdas, kā rezultātā iegūsiet labāku rezultātu!

Loģistikas pakalpojumi uz jūsu izvēlētajiem pasākumiem

Jūs vēlaties norunātā vietā un norunātā laikā saņemt savu auto? Mūsu pieredze un atbildība loģistikas jautājumu risināšanā atbrīvos jūs no stresa un nevajadzīgām raizēm par neparasto uzdevumu, jums atliks tikai ierasties un turpināt savu plānu realizāciju!

Tehniskais atbalsts un loģistika jūsu pasākumā

Jums ir nepieciešams tehniskais atbalsts un loģistika? Mūsu speciālisti nogādās uz un no pasākuma jūsu spēkratu, kā arī būs līdzās jums, lai risinātu tehniskas problēmas un darīs visu iespējamo, lai Jūs varētu turpināt savu pasākumu. Jūsu ķibeles būs mūsu raizes, jums atliks tikai grozīt stūri!

Jums nepieciešama speciāla sagatavošanas programma pirms pasākuma, vai darbs ar speciālistu? Uzticiet mums uzdevumu un mēs meklēsim tam risinājumus!

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, lūdzu kontaktējaties ar mums izmantojot e-pastu 
Janis@contistl.com
vai zvanot uz 
+371 67556525